VASFOTOGRAF.COM https://vasfotograf.com fotografie, co tu jsou pro Vás ... Fri, 26 Jul 2019 05:07:16 +0000 cs-CZ hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.2.2 https://vasfotograf.com/wp-content/uploads/2018/06/logo_vasfotograf_ctverec-150x150.png VASFOTOGRAF.COM https://vasfotograf.com 32 32 ADÉLKA A VÁCLAV SVATEBNÍ PŘÍBĚH https://vasfotograf.com/adel-a-vaclav-svatebni-pribeh/ https://vasfotograf.com/adel-a-vaclav-svatebni-pribeh/#respond Fri, 26 Jul 2019 04:59:21 +0000 https://vasfotograf.com/?p=4457 The post ADÉLKA A VÁCLAV SVATEBNÍ PŘÍBĚH appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>

The post ADÉLKA A VÁCLAV SVATEBNÍ PŘÍBĚH appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>
https://vasfotograf.com/adel-a-vaclav-svatebni-pribeh/feed/ 0
Chráněno: INNOGY PRAHA https://vasfotograf.com/innogy-praha/ https://vasfotograf.com/innogy-praha/#respond Fri, 19 Jul 2019 15:51:40 +0000 https://vasfotograf.com/?p=4264 Stručný obsah příspěvku zde není uveden, protože je tento příspěvek chráněn heslem.

The post Chráněno: INNOGY PRAHA appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>

Požadovaný obsah je chráněn heslem. Pokud jej chcete zobrazit, zadejte prosím nejdříve heslo:

The post Chráněno: INNOGY PRAHA appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>
https://vasfotograf.com/innogy-praha/feed/ 0
ČAKOVICKÝ PARK – BYDLENÍ PŘÍMO V ZELENI https://vasfotograf.com/cakovicky-park-bydleni-primo-v-zeleni/ https://vasfotograf.com/cakovicky-park-bydleni-primo-v-zeleni/#respond Fri, 19 Jul 2019 15:42:34 +0000 https://vasfotograf.com/?p=4251 Krásné bydlení je pro většinu z nást jedním z hlavních předpokladů šťastného a spokojeného života. Při jeho výběru zvařujeme i okolí našeho budoucího bydlení. Klademe požadavky na dopravní obslužnost, služby ...

The post ČAKOVICKÝ PARK – BYDLENÍ PŘÍMO V ZELENI appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>

Krásné bydlení je pro většinu z nást jedním z hlavních předpokladů šťastného a spokojeného života. Při jeho výběru zvařujeme i okolí našeho budoucího bydlení. Klademe požadavky na dopravní obslužnost, služby a v neposlední řadě i množství zeleně pro naše vyžití. Pojďme si společně prohlédnout okolí Čakovického parku, kde vzniklo bydlení uprostřed zeleně. Místo jež nabízí prostor pro procházky v přírodě, v blízkosti rybníka s množstvím hřišť jež nabídnou vyžití od těch nejmladších až po ty nejstarší. Každý si zde najde to své. Vítá vás Čakovický park.

The post ČAKOVICKÝ PARK – BYDLENÍ PŘÍMO V ZELENI appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>
https://vasfotograf.com/cakovicky-park-bydleni-primo-v-zeleni/feed/ 0
INTERIÉRY BOHNICE https://vasfotograf.com/interiery-bohnice/ https://vasfotograf.com/interiery-bohnice/#respond Fri, 19 Jul 2019 14:26:04 +0000 https://vasfotograf.com/?p=4219 Dnešní prohlídka nás zavede do zrekontruovaného bytu na sídlišti v Bohnicích. Majitelé zde vytvořili moc pěkný interiér, který působí na návštěvníka příjemným dojmem. Kombinace pastelových barev a dobře zvoleného nábytku ...

The post INTERIÉRY BOHNICE appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>

Dnešní prohlídka nás zavede do zrekontruovaného bytu na sídlišti v Bohnicích. Majitelé zde vytvořili moc pěkný interiér, který působí na návštěvníka příjemným dojmem. Kombinace pastelových barev a dobře zvoleného nábytku vytváří ucelený celek ve kterém se člověk cítí dobře. Vždy mám radost, když se ocitnu v pěkném interiéru, který na člověka působí vzdušným dojmem.

The post INTERIÉRY BOHNICE appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>
https://vasfotograf.com/interiery-bohnice/feed/ 0
LOGISTIKA ŘÍZENÍ ZÁSOB – ukázka skupinových aktivit https://vasfotograf.com/logistika-rizeni-zasob-ukazka-skupinovych-aktivit/ https://vasfotograf.com/logistika-rizeni-zasob-ukazka-skupinovych-aktivit/#respond Tue, 16 Jul 2019 12:43:13 +0000 https://vasfotograf.com/?p=4192 Již Jan Amos Komenský říkával, že by měla být škola hrou. V Gradue to vědí a podle toho výuka v jejich kurzech vypadá.

The post LOGISTIKA ŘÍZENÍ ZÁSOB – ukázka skupinových aktivit appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>
Již Jan Amos Komenský říkával, že by měla být škola hrou. V Gradue to vědí a podle toho výuka v jejich kurzech vypadá.

The post LOGISTIKA ŘÍZENÍ ZÁSOB – ukázka skupinových aktivit appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>
https://vasfotograf.com/logistika-rizeni-zasob-ukazka-skupinovych-aktivit/feed/ 0
INTERVIEW S PERSONALISTOU https://vasfotograf.com/interview-s-personalistou/ https://vasfotograf.com/interview-s-personalistou/#respond Tue, 16 Jul 2019 12:41:06 +0000 https://vasfotograf.com/?p=4188 Nevšední název této akce přinel setkání lidí z oboru HR a umožnil sdílení jejich zkušeností v prostředí kurzu.

The post INTERVIEW S PERSONALISTOU appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>
Nevšední název této akce přinel setkání lidí z oboru HR a umožnil sdílení jejich zkušeností v prostředí kurzu.

The post INTERVIEW S PERSONALISTOU appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>
https://vasfotograf.com/interview-s-personalistou/feed/ 0
HR MANAŽER – AKADEMIE PRO PERSONÁLNÍ MANAŽERY https://vasfotograf.com/hr-manazer-akademie-pro-personalni-manazery/ https://vasfotograf.com/hr-manazer-akademie-pro-personalni-manazery/#respond Tue, 16 Jul 2019 12:39:45 +0000 https://vasfotograf.com/?p=4189 Upoutávka na výše uvedený kurz společnosti Gradua.cz dokazuje, že vzdělání nemusí být pouze nudné, pasivní přijímání informací, ale, že se při něm může účastník i pěkně bavit.

The post HR MANAŽER – AKADEMIE PRO PERSONÁLNÍ MANAŽERY appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>
Upoutávka na výše uvedený kurz společnosti Gradua.cz dokazuje, že vzdělání nemusí být pouze nudné, pasivní přijímání informací, ale, že se při něm může účastník i pěkně bavit.

The post HR MANAŽER – AKADEMIE PRO PERSONÁLNÍ MANAŽERY appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>
https://vasfotograf.com/hr-manazer-akademie-pro-personalni-manazery/feed/ 0
BIKE KOUČINK https://vasfotograf.com/bike-koucink/ https://vasfotograf.com/bike-koucink/#respond Tue, 16 Jul 2019 12:34:13 +0000 https://vasfotograf.com/?p=4185 To, že je koučink možné realizovat různými způsoby jsem věděl, ale spojení s jízdou na kole mne nadchlo.

The post BIKE KOUČINK appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>
To, že je koučink možné realizovat různými způsoby jsem věděl, ale spojení s jízdou na kole mne nadchlo.

The post BIKE KOUČINK appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>
https://vasfotograf.com/bike-koucink/feed/ 0
DEJTE SI LAJNU S GRADUOU https://vasfotograf.com/dejte-si-lajnu-s-graduou/ https://vasfotograf.com/dejte-si-lajnu-s-graduou/#respond Tue, 16 Jul 2019 12:30:43 +0000 https://vasfotograf.com/?p=4182 K propagaci letního kurzu vznikla tato upoutávka.

The post DEJTE SI LAJNU S GRADUOU appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>
K propagaci letního kurzu vznikla tato upoutávka.

The post DEJTE SI LAJNU S GRADUOU appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>
https://vasfotograf.com/dejte-si-lajnu-s-graduou/feed/ 0
INTERKULTURNÍ VÝMĚNA NA HEDVÁBNÉ STEZCE https://vasfotograf.com/interkulturni-vymena-na-hedvabne-stezce/ https://vasfotograf.com/interkulturni-vymena-na-hedvabne-stezce/#respond Sat, 13 Jul 2019 21:07:45 +0000 https://vasfotograf.com/?p=4143 The post INTERKULTURNÍ VÝMĚNA NA HEDVÁBNÉ STEZCE appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>
24. května 2019 se konalo v Plzni slavnostní zahájení výstavy Hedvábí, čaj a porcelár Interkulturní výměna na Hedvábné stezce. Organizátorem vystavy byl výbor kultury a cestovního ruchu provincie Zhejlang společně s Čínkým národním muzeem hedvábí. Pro diváky zde byla připravena módní přehlídka včetně hudebního vystoupení a samozřejmě expozice výstavy.

The post INTERKULTURNÍ VÝMĚNA NA HEDVÁBNÉ STEZCE appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>
https://vasfotograf.com/interkulturni-vymena-na-hedvabne-stezce/feed/ 0