VASFOTOGRAF.COM https://vasfotograf.com fotografie, co tu jsou pro Vás ... Mon, 13 Apr 2020 05:44:55 +0000 cs hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.3.3 https://vasfotograf.com/wp-content/uploads/2018/06/logo_vasfotograf_ctverec-150x150.png VASFOTOGRAF.COM https://vasfotograf.com 32 32 VÝUKOVÉ VIDEO -UKÁZKA SMART https://vasfotograf.com/vyukove-video-ukazka-smart/ https://vasfotograf.com/vyukove-video-ukazka-smart/#respond Tue, 18 Feb 2020 07:24:19 +0000 https://vasfotograf.com/?p=5203 The post VÝUKOVÉ VIDEO -UKÁZKA SMART appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>

The post VÝUKOVÉ VIDEO -UKÁZKA SMART appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>
https://vasfotograf.com/vyukove-video-ukazka-smart/feed/ 0
ENGINERS PRAHA – POZVÁNKA NA AKCI https://vasfotograf.com/enginers-praha-pozvanka-na-akci/ https://vasfotograf.com/enginers-praha-pozvanka-na-akci/#respond Tue, 18 Feb 2020 07:22:08 +0000 https://vasfotograf.com/?p=5201 The post ENGINERS PRAHA – POZVÁNKA NA AKCI appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>

The post ENGINERS PRAHA – POZVÁNKA NA AKCI appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>
https://vasfotograf.com/enginers-praha-pozvanka-na-akci/feed/ 0
ADAPTAČNÍ VIDEA – REFERENCE KLIENTA LINET https://vasfotograf.com/reference-klienta-linet/ Tue, 18 Feb 2020 07:09:58 +0000 https://vasfotograf.com/?p=5198 Pojďte se se mnou podívat, na referenci klienta pro kterého jsme vytvářeli sérii adaptačních videí, která měla za cíl pomoci se zapojením nově příchozích zaměstnaců do pracovních činností a usnadnit ...

The post ADAPTAČNÍ VIDEA – REFERENCE KLIENTA LINET appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>

Pojďte se se mnou podívat, na referenci klienta pro kterého jsme vytvářeli sérii adaptačních videí, která měla za cíl pomoci se zapojením nově příchozích zaměstnaců do pracovních činností a usnadnit jejich adaptaci.

Od prvního dne nového zaměstnace na novém pracovišti a po představení jednotlivých provozů včetně rizik, co se na pracovišti vyskytují.

Musím říc, že byl tento projekt adaptačních videí pro nás velkou výzvou a jsem moc rád, že se nám podařilo vše do táhnout do výsledného konce s výborným výsledkem.

Tím je pro mne spokojenost klienta s naší prací. Už teď se těším na další.

The post ADAPTAČNÍ VIDEA – REFERENCE KLIENTA LINET appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>
Chráněno: SPORTISIMO – MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA https://vasfotograf.com/sportisimo-mikulassky-vecirek/ https://vasfotograf.com/sportisimo-mikulassky-vecirek/#respond Sun, 08 Dec 2019 17:19:13 +0000 https://vasfotograf.com/?p=5140 Stručný obsah příspěvku zde není uveden, protože je tento příspěvek chráněn heslem.

The post Chráněno: SPORTISIMO – MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>

Požadovaný obsah je chráněn heslem. Pokud jej chcete zobrazit, zadejte prosím nejdříve heslo:

The post Chráněno: SPORTISIMO – MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>
https://vasfotograf.com/sportisimo-mikulassky-vecirek/feed/ 0
NEW YORK https://vasfotograf.com/new-york/ https://vasfotograf.com/new-york/#respond Sun, 27 Oct 2019 07:03:43 +0000 https://vasfotograf.com/?p=4877 ANEB JAK JSEM POPRVÉ VIDĚL BIG APPLE New York představuje město, které většina z nás touží vidět na vlastní oči. Město, které poskytuje své ulice režisérům, jako kulisy k filmům, ...

The post NEW YORK appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>
ANEB JAK JSEM POPRVÉ VIDĚL BIG APPLE

New York představuje město, které většina z nás touží vidět na vlastní oči. Město, které poskytuje své ulice režisérům, jako kulisy k filmům, které pro nás natáčí a většina z nás zná a miluje.

I mě se naskytla příležitost vidět tato místa na vlastní oči. Brooklyn bridge, Central park, Manhattan, Coney Island. Je jich nespočet, co stojí za to vidět. Já tu příležitost měl díky kamarádce Blance, která zde v NY žije. Poskytla mi azyl i příležitost zažít jaký je život v tomto velkoměstě a za to jsem jí moc vděčný.

A jaký, že je New York? Město plné života, město, co vás svou velikostí uhrane. Stejně tak město v němž se i přes jeho velikost naučíte orientovat během jednoho dne. K tomu, abych si město prohlédl, a na nic při svém objevování nezapomněl, jsem měl necelý týden. Týden, kdy jsem mohl objevit všechna ta slavná zákoutí. Navštívit hotel Plaza, kde se natáčel film Sám doma 2, projít se Central Parkem, přejít Brooklyn bridge, z New Jersey sledovat západ slunce nad NY a ani pohled z výšky na město nezůstal opomenut.

Pohled z budovy Empire State Building poskytuje jedinečný výhled na město. Město jež nikdy nespí, město které má svůj tep. A toto vše poznáte až ve chvíli, kdy opět stojíte ráno v centru Prahy, jste zpět doma a vy cítíte ten rozdíl na vlastní kůži. Najednou na vás působí klid Prahy i přesto, že jste donedávna měli pocit, že jsou její ulice nacpané k prasknutí turisty z celého světa a doprava ve městě kolabuje. Je to prostě něco úplně jiného a já jsem moc rád, že jsem měl příležitost tohle zažít na vlastní kůži. New York se stal mou srdeční záležitostí.

Další z mých cest – Polsko.

The post NEW YORK appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>
https://vasfotograf.com/new-york/feed/ 0
KRÁSY POLSKA https://vasfotograf.com/krasy-polska/ https://vasfotograf.com/krasy-polska/#respond Tue, 27 Aug 2019 07:20:49 +0000 https://vasfotograf.com/?p=4760 Nejsem příznivcem velkého plánování dovolených. Když nastane ten správný čas, zabalí se co je třeba a hurá na cesty. Nejinak tomu bylo i při rozhodování kam za letním dobrodružstvím 2018. ...

The post KRÁSY POLSKA appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>
Nejsem příznivcem velkého plánování dovolených. Když nastane ten správný čas, zabalí se co je třeba a hurá na cesty. Nejinak tomu bylo i při rozhodování kam za letním dobrodružstvím 2018. Hlavní naše požadavky byly: možnost se vykoupat, ale také něco nového objevit a doplnit své vzdělání i turistický deník o nové destinace. Proto přišlo ke slovu Polsko. Naši sousedé, jež mají co nabídnout.

Ať už v podobě historických center měst jako Krakow, Gdaňsk či Štětín, tak historických památek jako hrad Malbork, nebo nechvalně známá Oswietimi s jejími koncentračními. Naše cesta vedla přes Wroclav – Poznaň – Gdaňsk – Gdyně – Hel -Malbork – Krakov – Oswietim. Z Prahy do Gdaňsku je to necelých 900 km. Kombinací lokálních silnic a dálnic na kterých se platí za jejich užití prostřednictvím mýtného jsme se během jednoho dne dostali na místo určení – Gdaňsk. Nic moc jsme neočekávali a o to více jsme byli z města nadšeni. Nádherné historické centrum, vše čisté, úhledné, a hlavně za příznivé ceny. K tomu všude přítomné moře a základ pro pohodovou dovolenou je tu.

Trasa cca 2200 km

Od Gdaňsku je cca 50 kilometrů vzdálený poloostrov Hel. Ten představuje možnost krásného koupání, tak sportovního vyžití prostřednictvím kitingu, windsurfingu nebo kola. Krásné písečné pláže, čistá voda bavili i mne, představitele těch, jež nevydrží dlouho na místě a potřebují stále něco dělat. Jelikož jsme měli k dispozici pouze 3 dny, trávili jsme dny odpočíváním a koupáním na Helu a večery couráním uličkami Gdaňsku. Město mě jako fotografovi učarovalo. Krása architektury, historických zákoutí i večerní mumraj v ulicích návštěvníka okouzlí.

Naše polské dobrodružství však v Gdaňsku nekončí. Balíme a vyrážíme do Krakowa, polské perly, která láká každý rok mnoho turistů k objevování jejich krás i historie Polska. I tentokráte jsme byli uhranuti kouzlem historického centra i atmosférou trhů a životem ve městě. Podařilo se nám navštívit továrnu na nádobí, kterou většina z nás zná z filmu Schindlerův seznam. Ta je přetvořena v muzeum, které připomíná hrůzy té doby a stojí za návštěvu.

Než jsme se nadáli i zde náš čas uplynul a my se museli zabalit a vydat k domovu. Ale abychom se vraceli domů s tím, že jsme nic nevynechali, směřovala naše poslední zastávka do nechvalně známe Oswietimi. Místo, které je schopné v člověku vyvolat silné emoce i několik desítek let po skončené válce. Jsem moc rád, že zůstala takováto mementa připomínající hrůzu a utrpení válčené doby. Je třeba si stále připomínat válečné utrpení, aby už nikdy nedošlo k opakování této strašné chyby.

Ta byla pro nás symbolicky jako to poslední, co jsme v Polsku viděli. Jsem si jist, že tu nejsme naposledy a určitě se sem zase brzo vrátíme.

Další z mých cest – New York.

The post KRÁSY POLSKA appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>
https://vasfotograf.com/krasy-polska/feed/ 0
ADÉLKA A VÁCLAV SVATEBNÍ PŘÍBĚH https://vasfotograf.com/adel-a-vaclav-svatebni-pribeh/ https://vasfotograf.com/adel-a-vaclav-svatebni-pribeh/#respond Fri, 26 Jul 2019 04:59:21 +0000 https://vasfotograf.com/?p=4457 The post ADÉLKA A VÁCLAV SVATEBNÍ PŘÍBĚH appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>

The post ADÉLKA A VÁCLAV SVATEBNÍ PŘÍBĚH appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>
https://vasfotograf.com/adel-a-vaclav-svatebni-pribeh/feed/ 0
Chráněno: INNOGY PRAHA https://vasfotograf.com/innogy-praha/ https://vasfotograf.com/innogy-praha/#respond Fri, 19 Jul 2019 15:51:40 +0000 https://vasfotograf.com/?p=4264 Stručný obsah příspěvku zde není uveden, protože je tento příspěvek chráněn heslem.

The post Chráněno: INNOGY PRAHA appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>

Požadovaný obsah je chráněn heslem. Pokud jej chcete zobrazit, zadejte prosím nejdříve heslo:

The post Chráněno: INNOGY PRAHA appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>
https://vasfotograf.com/innogy-praha/feed/ 0
ČAKOVICKÝ PARK – BYDLENÍ PŘÍMO V ZELENI https://vasfotograf.com/cakovicky-park-bydleni-primo-v-zeleni/ https://vasfotograf.com/cakovicky-park-bydleni-primo-v-zeleni/#respond Fri, 19 Jul 2019 15:42:34 +0000 https://vasfotograf.com/?p=4251 Krásné bydlení je pro většinu z nást jedním z hlavních předpokladů šťastného a spokojeného života. Při jeho výběru zvařujeme i okolí našeho budoucího bydlení. Klademe požadavky na dopravní obslužnost, služby ...

The post ČAKOVICKÝ PARK – BYDLENÍ PŘÍMO V ZELENI appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>

Krásné bydlení je pro většinu z nást jedním z hlavních předpokladů šťastného a spokojeného života. Při jeho výběru zvařujeme i okolí našeho budoucího bydlení. Klademe požadavky na dopravní obslužnost, služby a v neposlední řadě i množství zeleně pro naše vyžití. Pojďme si společně prohlédnout okolí Čakovického parku, kde vzniklo bydlení uprostřed zeleně. Místo jež nabízí prostor pro procházky v přírodě, v blízkosti rybníka s množstvím hřišť jež nabídnou vyžití od těch nejmladších až po ty nejstarší. Každý si zde najde to své. Vítá vás Čakovický park.

The post ČAKOVICKÝ PARK – BYDLENÍ PŘÍMO V ZELENI appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>
https://vasfotograf.com/cakovicky-park-bydleni-primo-v-zeleni/feed/ 0
INTERIÉRY BOHNICE https://vasfotograf.com/interiery-bohnice/ https://vasfotograf.com/interiery-bohnice/#respond Fri, 19 Jul 2019 14:26:04 +0000 https://vasfotograf.com/?p=4219 Dnešní prohlídka nás zavede do zrekontruovaného bytu na sídlišti v Bohnicích. Majitelé zde vytvořili moc pěkný interiér, který působí na návštěvníka příjemným dojmem. Kombinace pastelových barev a dobře zvoleného nábytku ...

The post INTERIÉRY BOHNICE appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>

Dnešní prohlídka nás zavede do zrekontruovaného bytu na sídlišti v Bohnicích. Majitelé zde vytvořili moc pěkný interiér, který působí na návštěvníka příjemným dojmem. Kombinace pastelových barev a dobře zvoleného nábytku vytváří ucelený celek ve kterém se člověk cítí dobře. Vždy mám radost, když se ocitnu v pěkném interiéru, který na člověka působí vzdušným dojmem.

The post INTERIÉRY BOHNICE appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>
https://vasfotograf.com/interiery-bohnice/feed/ 0