VASFOTOGRAF.COM https://vasfotograf.com fotografie, co tu jsou pro Vás ... Wed, 28 Aug 2019 11:49:25 +0000 cs-CZ hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.2.4 https://vasfotograf.com/wp-content/uploads/2018/06/logo_vasfotograf_ctverec-150x150.png VASFOTOGRAF.COM https://vasfotograf.com 32 32 KRÁSY POLSKA https://vasfotograf.com/krasy-polska/ https://vasfotograf.com/krasy-polska/#respond Tue, 27 Aug 2019 07:20:49 +0000 https://vasfotograf.com/?p=4760 Nejsem příznivcem velkého plánování dovolených. Když nastane ten správný čas, zabalí se co je třeba a hurá na cesty. Nejinak tomu bylo i při rozhodování kam za letním dobrodružstvím 2018. ...

The post KRÁSY POLSKA appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>
Nejsem příznivcem velkého plánování dovolených. Když nastane ten správný čas, zabalí se co je třeba a hurá na cesty. Nejinak tomu bylo i při rozhodování kam za letním dobrodružstvím 2018. Hlavní naše požadavky byly: možnost se vykoupat, ale také něco nového objevit a doplnit své vzdělání i turistický deník o nové destinace. Proto přišlo ke slovu Polsko. Naši sousedé, jež mají co nabídnout.

Ať už v podobě historických center měst jako Krakow, Gdaňsk či Štětín, tak historických památek jako hrad Malbork, nebo nechvalně známá Oswietimi s jejími koncentračními. Naše cesta vedla přes Wroclav – Poznaň – Gdaňsk – Gdyně – Hel -Malbork – Krakov – Oswietim. Z Prahy do Gdaňsku je to necelých 900 km. Kombinací lokálních silnic a dálnic na kterých se platí za jejich užití prostřednictvím mýtného jsme se během jednoho dne dostali na místo určení – Gdaňsk. Nic moc jsme neočekávali a o to více jsme byli z města nadšeni. Nádherné historické centrum, vše čisté, úhledné, a hlavně za příznivé ceny. K tomu všude přítomné moře a základ pro pohodovou dovolenou je tu.

Trasa cca 2200 km

Od Gdaňsku je cca 50 kilometrů vzdálený poloostrov Hel. Ten představuje možnost krásného koupání, tak sportovního vyžití prostřednictvím kitingu, windsurfingu nebo kola. Krásné písečné pláže, čistá voda bavili i mne, představitele těch, jež nevydrží dlouho na místě a potřebují stále něco dělat. Jelikož jsme měli k dispozici pouze 3 dny, trávili jsme dny odpočíváním a koupáním na Helu a večery couráním uličkami Gdaňsku. Město mě jako fotografovi učarovalo. Krása architektury, historických zákoutí i večerní mumraj v ulicích návštěvníka okouzlí.

Naše polské dobrodružství však v Gdaňsku nekončí. Balíme a vyrážíme do Krakowa, polské perly, která láká každý rok mnoho turistů k objevování jejich krás i historie Polska. I tentokráte jsme byli uhranuti kouzlem historického centra i atmosférou trhů a životem ve městě. Podařilo se nám navštívit továrnu na nádobí, kterou většina z nás zná z filmu Schindlerův seznam. Ta je přetvořena v muzeum, které připomíná hrůzy té doby a stojí za návštěvu.

Než jsme se nadáli i zde náš čas uplynul a my se museli zabalit a vydat k domovu. Ale abychom se vraceli domů s tím, že jsme nic nevynechali, směřovala naše poslední zastávka do nechvalně známe Oswietimi. Místo, které je schopné v člověku vyvolat silné emoce i několik desítek let po skončené válce. Jsem moc rád, že zůstala takováto mementa připomínající hrůzu a utrpení válčené doby. Je třeba si stále připomínat válečné utrpení, aby už nikdy nedošlo k opakování této strašné chyby.

Ta byla pro nás symbolicky jako to poslední, co jsme v Polsku viděli. Jsem si jist, že tu nejsme naposledy a určitě se sem zase brzo vrátíme.

The post KRÁSY POLSKA appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>
https://vasfotograf.com/krasy-polska/feed/ 0
ADÉLKA A VÁCLAV SVATEBNÍ PŘÍBĚH https://vasfotograf.com/adel-a-vaclav-svatebni-pribeh/ https://vasfotograf.com/adel-a-vaclav-svatebni-pribeh/#respond Fri, 26 Jul 2019 04:59:21 +0000 https://vasfotograf.com/?p=4457 The post ADÉLKA A VÁCLAV SVATEBNÍ PŘÍBĚH appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>

The post ADÉLKA A VÁCLAV SVATEBNÍ PŘÍBĚH appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>
https://vasfotograf.com/adel-a-vaclav-svatebni-pribeh/feed/ 0
Chráněno: INNOGY PRAHA https://vasfotograf.com/innogy-praha/ https://vasfotograf.com/innogy-praha/#respond Fri, 19 Jul 2019 15:51:40 +0000 https://vasfotograf.com/?p=4264 Stručný obsah příspěvku zde není uveden, protože je tento příspěvek chráněn heslem.

The post Chráněno: INNOGY PRAHA appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>

Požadovaný obsah je chráněn heslem. Pokud jej chcete zobrazit, zadejte prosím nejdříve heslo:

The post Chráněno: INNOGY PRAHA appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>
https://vasfotograf.com/innogy-praha/feed/ 0
ČAKOVICKÝ PARK – BYDLENÍ PŘÍMO V ZELENI https://vasfotograf.com/cakovicky-park-bydleni-primo-v-zeleni/ https://vasfotograf.com/cakovicky-park-bydleni-primo-v-zeleni/#respond Fri, 19 Jul 2019 15:42:34 +0000 https://vasfotograf.com/?p=4251 Krásné bydlení je pro většinu z nást jedním z hlavních předpokladů šťastného a spokojeného života. Při jeho výběru zvařujeme i okolí našeho budoucího bydlení. Klademe požadavky na dopravní obslužnost, služby ...

The post ČAKOVICKÝ PARK – BYDLENÍ PŘÍMO V ZELENI appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>

Krásné bydlení je pro většinu z nást jedním z hlavních předpokladů šťastného a spokojeného života. Při jeho výběru zvařujeme i okolí našeho budoucího bydlení. Klademe požadavky na dopravní obslužnost, služby a v neposlední řadě i množství zeleně pro naše vyžití. Pojďme si společně prohlédnout okolí Čakovického parku, kde vzniklo bydlení uprostřed zeleně. Místo jež nabízí prostor pro procházky v přírodě, v blízkosti rybníka s množstvím hřišť jež nabídnou vyžití od těch nejmladších až po ty nejstarší. Každý si zde najde to své. Vítá vás Čakovický park.

The post ČAKOVICKÝ PARK – BYDLENÍ PŘÍMO V ZELENI appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>
https://vasfotograf.com/cakovicky-park-bydleni-primo-v-zeleni/feed/ 0
INTERIÉRY BOHNICE https://vasfotograf.com/interiery-bohnice/ https://vasfotograf.com/interiery-bohnice/#respond Fri, 19 Jul 2019 14:26:04 +0000 https://vasfotograf.com/?p=4219 Dnešní prohlídka nás zavede do zrekontruovaného bytu na sídlišti v Bohnicích. Majitelé zde vytvořili moc pěkný interiér, který působí na návštěvníka příjemným dojmem. Kombinace pastelových barev a dobře zvoleného nábytku ...

The post INTERIÉRY BOHNICE appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>

Dnešní prohlídka nás zavede do zrekontruovaného bytu na sídlišti v Bohnicích. Majitelé zde vytvořili moc pěkný interiér, který působí na návštěvníka příjemným dojmem. Kombinace pastelových barev a dobře zvoleného nábytku vytváří ucelený celek ve kterém se člověk cítí dobře. Vždy mám radost, když se ocitnu v pěkném interiéru, který na člověka působí vzdušným dojmem.

The post INTERIÉRY BOHNICE appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>
https://vasfotograf.com/interiery-bohnice/feed/ 0
LOGISTIKA ŘÍZENÍ ZÁSOB – ukázka skupinových aktivit https://vasfotograf.com/logistika-rizeni-zasob-ukazka-skupinovych-aktivit/ https://vasfotograf.com/logistika-rizeni-zasob-ukazka-skupinovych-aktivit/#respond Tue, 16 Jul 2019 12:43:13 +0000 https://vasfotograf.com/?p=4192 Již Jan Amos Komenský říkával, že by měla být škola hrou. V Gradue to vědí a podle toho výuka v jejich kurzech vypadá.

The post LOGISTIKA ŘÍZENÍ ZÁSOB – ukázka skupinových aktivit appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>
Již Jan Amos Komenský říkával, že by měla být škola hrou. V Gradue to vědí a podle toho výuka v jejich kurzech vypadá.

The post LOGISTIKA ŘÍZENÍ ZÁSOB – ukázka skupinových aktivit appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>
https://vasfotograf.com/logistika-rizeni-zasob-ukazka-skupinovych-aktivit/feed/ 0
INTERVIEW S PERSONALISTOU https://vasfotograf.com/interview-s-personalistou/ https://vasfotograf.com/interview-s-personalistou/#respond Tue, 16 Jul 2019 12:41:06 +0000 https://vasfotograf.com/?p=4188 Nevšední název této akce přinel setkání lidí z oboru HR a umožnil sdílení jejich zkušeností v prostředí kurzu.

The post INTERVIEW S PERSONALISTOU appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>
Nevšední název této akce přinel setkání lidí z oboru HR a umožnil sdílení jejich zkušeností v prostředí kurzu.

The post INTERVIEW S PERSONALISTOU appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>
https://vasfotograf.com/interview-s-personalistou/feed/ 0
HR MANAŽER – AKADEMIE PRO PERSONÁLNÍ MANAŽERY https://vasfotograf.com/hr-manazer-akademie-pro-personalni-manazery/ https://vasfotograf.com/hr-manazer-akademie-pro-personalni-manazery/#respond Tue, 16 Jul 2019 12:39:45 +0000 https://vasfotograf.com/?p=4189 Upoutávka na výše uvedený kurz společnosti Gradua.cz dokazuje, že vzdělání nemusí být pouze nudné, pasivní přijímání informací, ale, že se při něm může účastník i pěkně bavit.

The post HR MANAŽER – AKADEMIE PRO PERSONÁLNÍ MANAŽERY appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>
Upoutávka na výše uvedený kurz společnosti Gradua.cz dokazuje, že vzdělání nemusí být pouze nudné, pasivní přijímání informací, ale, že se při něm může účastník i pěkně bavit.

The post HR MANAŽER – AKADEMIE PRO PERSONÁLNÍ MANAŽERY appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>
https://vasfotograf.com/hr-manazer-akademie-pro-personalni-manazery/feed/ 0
BIKE KOUČINK https://vasfotograf.com/bike-koucink/ https://vasfotograf.com/bike-koucink/#respond Tue, 16 Jul 2019 12:34:13 +0000 https://vasfotograf.com/?p=4185 To, že je koučink možné realizovat různými způsoby jsem věděl, ale spojení s jízdou na kole mne nadchlo.

The post BIKE KOUČINK appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>
To, že je koučink možné realizovat různými způsoby jsem věděl, ale spojení s jízdou na kole mne nadchlo.

The post BIKE KOUČINK appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>
https://vasfotograf.com/bike-koucink/feed/ 0
DEJTE SI LAJNU S GRADUOU https://vasfotograf.com/dejte-si-lajnu-s-graduou/ https://vasfotograf.com/dejte-si-lajnu-s-graduou/#respond Tue, 16 Jul 2019 12:30:43 +0000 https://vasfotograf.com/?p=4182 K propagaci letního kurzu vznikla tato upoutávka.

The post DEJTE SI LAJNU S GRADUOU appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>
K propagaci letního kurzu vznikla tato upoutávka.

The post DEJTE SI LAJNU S GRADUOU appeared first on VASFOTOGRAF.COM.

]]>
https://vasfotograf.com/dejte-si-lajnu-s-graduou/feed/ 0