NĚCO MÁLO O MNĚ

Michal Fic, pražský fotograf a kameraman v jedné osobě.
Moje maličkost

JAK JSEM SE NENARODIL, ALE STAL PROFESIONÁLNÍM PRAŽSKÝM FOTOGRAFEM

S fotografováním jsem začal na podzim roku 2008, kdy jsem k narozeninám dostal k zájezd do Paříže. Nechtěl jsem vyrazit s obyčejným kompaktem, a tak jsem využil příležitosti půjčit si opravdovou digitální zrcadlovku. Za pouhé 3 dny jsem propadl jejímu kouzlu a musel si pořídit svou vlastní. Zpočátku šlo o nesmělé osahávání a seznamování se s tím, co fotoaparát umí. Následovala spousta načtené literatury, prostudovaných fotografií zdatnějších fotografů a hodiny strávené na lovu i u počítače. A teď jsem tady. Fotografie mě zasáhla a stala se součástí mého každodenního života a přivedla mne i do světa videa.

FOTOGRAFIE A VIDEO MNE BAVÍ, RÁD SE KOUKÁM NA SVĚT HLEDÁČKEM FOTOAPARÁTU

Těší mě, když mé fotografie a videa osloví a lidé na ně reagují. Čas strávený procházkou s fotoaparátem mě naplňuje a vytrhává ze všedních starostí běžných dní. Rád fotím architekturu, portrét, ale i reportážní fotografii či svatbu. Každé takové focení – natáčení je jiné a to mě baví. Stejně tak, když se dostanu na zajímavá místa, mezi zajímavé lidi, užiji si jejich společnosti.

VASFOTOGRAF.COM  není společnost, je to jednotlivec, jsem to já Michal Fic.  Měl jsem příležitost během svého působení v oblasti fotografie a videa získat bohaté zkušenosti z různých oblastí fotografických služeb a potkat zajímavé lidi. Liším se svým přístupem k zákazníkům, snažím se vyjít vstříc, nasměrovat, poradit  a poskytnout nejvyšší kvalitu výsledného produktu, kterým jsou fotografie nebo videa. Ty pak mohou reprezentovat, těšit či dokumentovat zákazníkovu činnost, produkt, jedinečnost. Realizace těchto produktů může probíhat ve firmě, ateliéru či exteriéru. Vycházím z představ a přání zákazníků, které se snažíme naplnit. Zajistím realizaci fotografií v digitální podobě, tak v tištěné formě pro domácí alba až po velkoformátové tisky pro výzdobu interiérů. Díky mým službám budete mít vždy kvalitně zachycenou rodinnou či firemní akci, svatbu, konferenci anebo jen rodinný portrét pro radost. Každý si vybere z portfolia mých služeb, co mu bude blízké. Nebudete-li si jisti zda jsem ten pravý, nahlédněte na mé práce v ukázkových galeriích a pročtěte mé reference.


Hledáteli pro svůj projekt fotografa/kameramana s kreativním a osobitým přístupem, jste tu správně.