Většina z nás sní o krásném bydlení. Někomu se jeho sny podaří během života naplnit a užívá si svého vysněného bydlení třeba i se zahradou. Ať už jste stavěli od začátku, anebo vás čekala rekonstrukce, chvíle opojného potěšení přichází, když máte vše hotové. Můžete si jen tak sednout a kochat se plody své práce. Krásným domem, krásnou zahradou.

FOTOGRAFIE DOMU NA PRONÁJEM, PRODEJ, PAMÁTKU

Pokud jste se pustili do stavby, nebo rekonstrukce a váš sen se stal realitou, připravil jsem pro vás nabídku focení realit, která vám přinese jedinečné fotografie vašeho domu na památku, pro potěchu, nebo do vaší rodinné fotoknihy. Záleží jen na vás.

Stejně tak jsou pro vás připravené různé varianty focení nemovitostí. Jedna je zaměřena na exteriér domu se zahradou, ta druhá na interiér. Pro kterou se rozhodnete nechám na vás. Vše je možné samozřejmě kombinovat.

CO DOSTANETE

Dostanete sérii fotografii vašeho domu a okolí v tom nejlepším světle. Upravené digitální fotografie ve vysokém rozlišení určené pro případný velkoformátový tisk, nebo výrobu fotoobrazu.

JAK SE FOCENÍ REALIZUJE

Po našem setkání a osobní konzultaci se rozhodneme, který čas pro focení bude nejlepší. Zda ranní jemné světlo anebo podvečerní zlatá hodinka či večerní modř. Záleží na orientaci domu a také na vašich preferencích. Vše dohodneme, jak bude třeba.

PŘÍPRAVA NA FOCENÍ DOMU

Před samotným focením je třeba se trochu připravit. Ať už se jedná o posekání trávníku či menší úklid okolí domu a zahrad. Stejně tak je tomu v případě focení interiéru. Jen je zde potřeba trochu větší míra preciznosti. Nevzhledné otisky na lesklé lince na výsledku nepřidají 😊.

KOLIK FOCENÍ BUDE STÁT RODINNÝ ROZPOČET

Připravil jsem pro vás akční nabídku focení vašeho domu za 3900,- Kč (mimo standardní ceník) platnou do 30. dubna 2024. Cena zahrnuje nafocení 20 fotografií interiéru a exteriéru, profesionální retuš, práva k užití fotografií pro jeden subjekt, doprava po okolí Praha východ. Rychlé zpracování.