PRODUKCE PROMO VIDEO NA MÍRU

Nabízím tvorbu video obsahu pro web a sociální sítě. Začněte i Vy aktivně používat tento formát promo videa. Komunikujte Vaše produkty, služby, akce, které chcete přiblížit veřejnosti. Předejte informace o Vaší nabídce budoucím i stávajícím klientům. Pomůžu Vám s tvorbou videa, které bude komunikovat přesně, co potřebujete. Ukázku z mojí tvorby najdete na mém Youtube kanálu.

PROČ SE VYPLATÍ INVESTOVAT DO PROMO VIDEA PRO WEB A SOCIÁLNÍ SÍTĚ

 • Potřebujete dát o sobě vědět
 • Chcete upozornit na vaši nabídku
 • Hledáte atraktivní obsah pro web nebo sociální sítě

PROČ SI MNE VYBRAT JAKO PARTNERA PRO VAŠI ONLINE KOMUNIKACI

Jste tu u mne na webu správně. Mám dlouholeté zkušenosti z prostředí webových stránek a sociálních sítí.  Několik let se věnuji tvorbě video obsahu pro různé účely. Realizoval jsem menší i větší projekty pro jednotlivce a společnosti. Zakládám si na spokojenosti klienta a dlouhodobé spolupráci.

JAK ZAČÍT?

Stačí mi na osobní schůzce, po telefonu anebo online meetingu představit Vaši představu, potřeby a očekávání, a já vám je pomůžeme naplnit se vším všudy.

Web a sociální sítě potřebují ten pravý obsah s pravou dynamikou. A video je pro ně optimální formát. Ať už patříte k těm, kteří videa běžně používají pro svou komunikaci s klienty, anebo se teprve snažíte do tohoto světa proniknout. Pomohu Vám:

 • Najít nejvhodnější formu videa pro vaše účely
 • Poradit s tím, jak by měl vypadat konečný výsledek
 • Zajistit profesionální technickou i metodickou realizaci
 • Pomoci s šířením a propagací vašeho videa

JAK SPOLEČNĚ VYTVÁŘÍME PROMO VIDEO

Zadání – nejprve je třeba získat od Vás základní informace a dozvědět se o Vašich představách a přáních. Poté může ke slovu přijít kreativita a zamyšlení nad způsobem, jak nejlépe oslovit cílovou skupinu.

 • Scénář natáčení – Vaše požadavky zapracujeme do scénáře, který dostanete ke schválení. Jamile se tak stane, můžeme se pustit do příprav na realizaci natáčení.
 • Produkce videa – je třeba zajistit, aby na den D bylo vše zajištěno. Postupujeme krok za krokem dle scénáře. Jen tak zajistíte, aby se na nic nezapomnělo. Na place se rozestaví světla, zvolí ta správná kompozice záběrů a pustíme se do přerodu konceptu v reálné video.
 • Postprodukce a zpracování – nyní je třeba projít všechen materiál, který v průběhu natáčení vznikl, vybrat z něj ty nejlepší záběry a poskládat je do finální skládačky v kombinaci s hudbou nebo mluveným slovem.
 • Dodání videa – jakmile je vše zpracováno do finální podoby, odesíláme výsledné video do vašeho e-mailu k validaci. Pokud jeho podobu schválíte, končí naše společná produkční část.

 

Dodání videa do vašich rukou je jen nový začátek. Potřebujete, aby se promo video stalo skutečným „promo“ a dostalo se k lidem, kteří ho mají vidět. I s tím Vám umím pomoci. Naše spolupráce se může překlopit do další etapy, která napomůže zhlédnutí obsahu videa cílovou skupinou.

Nemusí to být nic složitého. Sdělte mi vaši představu, potřebu a společně najdeme vhodnou formu videa na míru. Mým cílem je Vám poskytnout kvalitní služby za dostupné ceny. Takže do čeho se chcete pustit? Spojte se mnou.

UKÁZKA VIDEO TVORBY

PROMO VIDEO – PICTOART

Ve spolupráci se společností Pictoart vznikla série krátkých promo videí představujících tvorbu společnosti a jejich produktů. Cílem bylo představit jednotlivé výrobní kroky v rámci procesu výroby fotoobrazu na míru.

Nezáleží na tom, zda se rozhodnete pro výrobu fotoobrazu z vlastním motivů anebo si vyberete z nabídky svého oblíbeného fotografa. Cílem je vám poskytnou kvalitní fotoobraz na míru vašemu interiéru. Více se dozvíte třeba ZDE.

I vy můžete nastartovat povědomí vašich potencionálních zákazníků videi od nás. Pomůžeme vám připravit vaši komunikační strategii pro web sociální sítě stejně, jak jsme pomohli našim zákazníkům. S námi na to nejste sami. Napište nám.

PROMO VIDEO – ENGINEERS PRAGUE

Hokejový tým Engineers Prague si mne vybral pro spolupráci na tvorbě promo videí. Cílem bylo připravit sérii krátkých videí pro propagaci plánovaných hokejových zápasů. Přijměte pozvání a pojďte se podívat do zákulisí hokejové šatny a přípravy hokejistů.

A jak se říká, těžko na cvičišti, lehko na bojišti se pro kluky z Engineers Prague tentokráte naplnilo.

Byla to pro nás radost účastnit se tohoto projektu.

Pokud i vy přemýšlíte nad tvorbou promo videa, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám s tímto úkolem pomůžeme.

PROMO VIDEO – MEDICA THAI

Realizace série videí pro společnost Medica Thai, které představují společnost a jejich služby. I vy můžete nastartovat povědomí vašich potencionálních zákazníků videi ode mne. Pomůžu vám připravit vaši komunikační strategii pro web sociální sítě stejně, jak jsem pomohl Medica Thai. Se mnou na to nejste sami. Napište mi.