FOTOGRAFICKÉ SLUŽBY

HLEDÁTE PROFESIONÁLNÍHO FOTOGRAFA?

Zaměřuji se na portrétní, svatební nebo také reportážní fotografii. V mém portfoliu najdete fotografie architektury, interiérů, i řadu uměleckých snímků. Ať fotím cokoli, vždy se snažím o vřelý individuální přístup, protože spokojenost klienta je pro mě největší motivací.

Za 10 let působení v oblasti fotografie jsem se podílel na mnoha projektech v komerční i soukromé sféře. Reference si můžete prohlédnout zde.

STŘÍPKY ZE SVĚTA NA FOTOGRAFIÍCH Z CEST

Rádi cestujete a hledáte inspiraci? Cestujte se mnou prostřednictvím fotografií z různých koutů celého světa od historických center měst až po krajinné celky či industriální stavby.

 

TIŠTĚNÉ FOTOGRAFIE A FOTOOBRAZY

Všechny fotografie jsou pořízené ve vysokém rozlišení a vhodné pro velkoformátový tisk. Chcete si ozdobit domov některým z mých snímků? Mrkněte do sekce fotoobrazy.

 

PROFESIONÁLNÍ FOTO TECHNIKA NIKON

Používám profesionální foto techniku Nikon, konkrétně fotoaparáty Nikon D800 a Nikon D700 s objektivy Nikon 14-24 mm f 2,8,  24-70 mm f 2,8 a 70-200 mm f 2,8.

Objektivy patří k tomu nejlepšímu, co značka Nikon nabízí v kategorii zoom objektivů, a pomáhají mi dosáhnout těch nejkvalitnějších výstupů.

 

CENY

Ceny za odvedenou práci zohledňují reálné potřeby i vaše požadavky a specifikují se podle konkrétní poptávky. Máte zájem o cenovou nabídku? Vyplňte kontaktní formulář, obratem vám odpovím.