FOTOGRAFICKÉ SLUŽBY

HLEDÁTE PROFESIONÁLNÍHO FOTOGRAFA?

V mém portfoliu naleznete portrétní, svatební nebo také reportážní fotografii, stejně tak fotografie architektury, interiérů, i řadu uměleckých snímků. Ať fotím cokoli, vždy se snažím o vřelý individuální přístup, protože spokojenost klienta je pro mě největší motivací.

Za více jak 10 let působení v oblasti fotografie jsem se podílel na mnoha projektech v komerční i soukromé sféře. Tento web by Vám měl představit ukázku mých prací. A pokud Vás zajímají reference, tak i ty zde najdete. Nyní je to jen na Vás, zda se přidáte a rozšíříte řady mých klientů a společně se pustíme do dalších z projektů.


STŘÍPKY ZE SVĚTA NA FOTOGRAFIÍCH Z CEST

Rádi cestujete, vzpomínáte na místa, která jste v životě navštívili anebo jen hledáte inspiraci? Cestování mne fakt baví a rád poznávám nová místa, lida a jejich kulturu.
Měl jsem to štěstí navštívit spoustu krásných míst a některá z nich zachytit na fotografie. Cestujte se mnou a užijte si atmosféry z
 různých koutů celého světa od historických center měst až po krajinné celky či industriální stavby.


TIŠTĚNÉ FOTOGRAFIE A FOTOOBRAZY

Všechny moje fotografie jsou k dispozici pro zájemce v digitální podobě, ale je možné je vytisknout jako plákát nebo obraz. Můžete si tak vyzdobit svůj domov některým z mých snímků.

Mrkněte do sekce fotoobrazy. Vyberte co se vám líbí a společně zvolíme provedení a velikost pokud si nebudete jisti svou volbou.


MOJE SLUŽBY

V mojí nabídce služeb naleznete témata jako :

Takže je z čeho vybírat, záleží jen na Vás a Vašich potřebách.


CENY

Pokud Vás zajímá konkrétní cena nebojte si zavolat anebo napsat o blíšší informace a já vaši poptávku zpracuji obratem. Stačí vyplňit kontaktní formulář.


KONTAKT