FOTOGRAFICKÉ SLUŽBY

HLEDÁTE PROFESIONÁLNÍHO FOTOGRAFA?

V mém portfoliu naleznete portrétní, svatební nebo také reportážní fotografii, stejně tak fotografie architektury, interiérů, i řadu uměleckých snímků. Ať fotím cokoli, vždy se snažím o vřelý individuální přístup, protože spokojenost klienta je pro mě největší motivací.

Za 10 let působení v oblasti fotografie jsem se podílel na mnoha projektech v komerční i soukromé sféře. Tento web by Vám měl představit ukázku mých prací. A pokud Vás zajímají reference, tak i ty zde najdete. Nyní je to jen na Vás, zda se přidáte a rozšíříte řady mých klientů a společně se pustíme do dalších z projektů.


STŘÍPKY ZE SVĚTA NA FOTOGRAFIÍCH Z CEST

Rádi cestujete a hledáte inspiraci? Cestujte se mnou prostřednictvím fotografií z různých koutů celého světa od historických center měst až po krajinné celky či industriální stavby.


TIŠTĚNÉ FOTOGRAFIE A FOTOOBRAZY

Všechny moje fotografie jsou pořízené ve vysokém rozlišení a vhodné pro velkoformátový tisk. Chcete si ozdobit domov některým z mých snímků? Mrkněte do sekce fotoobrazy. Vyberte co se vám líbí a společně zvolíme provedení a velikost pokud si nebudete jisti svou volbou.


PROFESIONÁLNÍ FOTO TECHNIKA NIKON

Používám profesionální foto techniku Nikon, konkrétně fotoaparáty Nikon D850 a Nikon D800 s objektivy Nikon 14-24 mm f 2,8,  24-70 mm f 2,8 a 70-200 mm f 2,8.

Objektivy patří k tomu nejlepšímu, co značka Nikon nabízí v kategorii zoom objektivů, a pomáhají mi dosáhnout těch nejkvalitnějších výstupů.


CENY

Ceny za odvedenou práci zohledňují reálné potřeby i vaše požadavky a specifikují se podle konkrétní poptávky. Takže si nebojte zavolat anebo napsat o blíšší informace a já vaši poptávku zpracuji obratem. Stačí vyplňit kontaktní formulář.


KONTAKT