TOULKY S FOTOGRAFEM

Rádi byste krásné snímky, ale necítíte se před objektivem ve své kůži? Nevadí, vydejte se na krátkou procházku s fotografem a uvidíte, že se výsledek dostaví. Když ne, nevadí. Zaplatíte jen ve chvíli, když se Vám bude výsledek líbit.

Co se bude dít

Vyrazíme společně do polí a luk, na polní cesty, do malebných zákoutí okolních vesniček v okolí Úval. Počkáme si na krásné podvečerní světlo a necháme jej navodit tu správnou atmosféru.

Během společné hodiny vytvoříme společně minimálně 20 fotografií, které Vás zachytí ve vaší přirozenosti. Žádné strojené pózy, jen jemným postrkováním Vám pomohu objevit kouzlo přirozenosti. 5 vybraných upravím dle vašich představ.

Jak se mám připravit

Připrav si sebou pár kousků oblečení, jež máte rád/a a co Vám sluší. V průběhu naší procházky je postupně vystřídáme. Nezapomeňte ani na různé propriety jako je oblíbená kniha, plyšák, brýle či šátky anebo jen luční kvítí, co si cestou natrháme.

Co to stojí

Využij této speciální letní nabídky a nech si udělat krásné portrétní fotky Vás anebo Vašich dětí jen za 1650,- Kč. Pokud nám to půjde a nebude se nám chtít končit, můžeme společné focení prodloužit a zvolit variantu individuálního balíčku. Každá další upravená fotografie nad rámec balíčku jen za 99 Kč.

Co říkají ti, jež to zažili

David

Za sebe bych vám všem Michala rád doporučil, jelikož lepšího a příjemnější fotografa jsem nezažil. A jestli máte rádi připravenost, zodpovědnost a rychlé reakce, tak je to pro vás člověk na správném místě 

Hanka

Michal je vážně profík. Měli jsme konkrétní představu, kterou nejen splnil, ale ještě předčil naše očekávání. A to vše za fantastické kamarádské atmosféry.