FOTOGALERIE

Fotografie v galeriích představují průřez mou mnohaletou tvorbou. Nahlédněte a inspirujte se. Vyberte si fotografii, která se Vám bude líbit a nechte si ji zhotovit jako velkoformátový obraz pro Vás nebo jako dárek pro Vaše blízké.
Vyzdobte si interiér originálními obrazy, které jinde nenajdete anebo si zde jen zkraťte volnou chvíli příjemným pokoukáním.

FOTOGRAFIE PRAHY

Praha patří k mým srdečním záležitostem. Rád se zde procházím a objevuji její kouzlo v různých obdobích. Ráno, v poledne, večer, na jaře, v létě, na podzim či v zimě. Pokaždé je jiná, ale vždy kouzelná. Pokud patří i k vašim oblíbeným městům, vyražte se mnou na procházku po jejích kouzelných zákoutí.

Fotografie Prahy »


PORTRÉTNÍ FOTOGRAFIE

Portrétní fotografie udělají radost nejen Vám, ale i Vašim blízkým.
Portrét by měl co nejlépe zachytit samotný model včetně jeho charakteristických rysů a duševních vlastností. Portrétní fotografie pro Vás realizuji jak v ateliéru, tak v exteriéru, záleží jen na Vás pro co se rozhodnete.

Portrétní fotografie »


PAMÁTKY A HISTORICKÁ ZÁKOUTÍ
Fotografie památkových budov a celých zákoutí mají svou atmosféru a nutí mnohé k návštěvě.
Tyto stavby byly fotografovány již mnoha generacemi fotografů a stále svým kouzlem přitahují a vyzývají k tomu to zkusit znovu a jinak. Dopřejte si se mnou virtuální prohlídku těchto míst.

Památky a historická zákoutí »


SVATEBNÍ FOTOGRAFIE
Zachytím jedinečné okamžiky Vašeho svatebního dne tak, abyste měli trvalou vzpomínku.
Svatební den je pro mnoho z nás den, co se nám hluboko vryje do našich vzpomínek, fotografie nám je pomohou zachovat stále čerstvé. Mé fotografie Vám budou dělat radost i po letech.

Svatební fotografie »


FOTOGRAFIE KRAJINY
Fotografie krajiny patří k nejobtížnějším fotografickým tématům.
Není jednoduché zachytit drama, hloubku, barvu a atmosféru nějaké nádherné přírodní scenérie. Důležitou úlohu zde hraje kompozice a výběr nejdůležitější části scenérie, která diváka přivede do snímku. Nahlédněte a posuďte, zda se tak v mém podání podařilo.

Fotografie krajiny »


FOTOGRAFIE ARCHITEKTURY
Urbanistická fotografie zachycuje metropolitní životní styl a prostředí.
Měští fotografové fotografují městskou krajinu, budovy, ulice a nejrůznější předměty, co se zde nachází. Fotografie ulice se liší od městské fotografie, protože se zaměřuje více na lidi a jejich každodenní život, místo staveb a architektury.

Fotografie architektury »


FOTOGRAFIE Z CEST
Cestování zavede cestovatele na zajímavá místa. Místa jež psala historii, místa jež vypráví svoje příběhy.
Tato místa si chceme zapamatovat a vracet se k nim ve vzpomínkách. Pokud je cestování i vaší srdeční záležitostí, můžete se vydat na virtuální toulky se mnou. Držte si kloubouky náš výlet právě začíná.

Fotografie z cest »