FOCENÍ NEMOVITOSTÍ

Ať zastupujete hotel, realitní společnost nebo prostě sami sebe, pomůžu vám prezentovat váši nemovitost v tom nejlepším světle. Kvalitně, umělecky a profesionálně. Fotografie architektury které představí vaši nemovitost od A do Z.

FIREMNÍ PROSTŘEDÍ

Pochlubte se svým firemním zázemím. Nafotím vaše kancelářské prostory a sídlo společnosti tak, aby snímky skvěle korespondovaly s vaší webovou prezentací a lákaly k návštěvě. Pomůžete tak svým novým potenciálním zaměstnancům v rozhodování, proč si vybrat právě vaši společnost.

PREZENTUJTE VAŠI NEMOVITOST KVALITNÍMI FOTOGRAFIEMI

Díky prezentaci profesionálních fotografií/video prohlídky umožníte potenciálním klientům navštívit Váši nemovitost z pohodlí domova, což Vám přivede na prohlídku jen opravdové zájemce.

BYTY A DOMY

Potřebujete nafotit byt nebo dům za účelem prodeje nebo pronájmu? Ukažte svou nemovitost tak, aby si v ní zákazník dovedl představit svůj nový život hned od prvního snímku.

Provedu návštěvníky vaší nemovitostí od vstupní haly až po spíž. Pak už je vše na Vás. Více o focení domů se dozvíte na stránce Fotografie domu na pronájem, prodej, památku.

ZKUŠENOSTI S FOTOGRAFOVÁNÍM ARCHITEKTURY

Fotografie architektury jsem realizoval pro společnosti jako Prague City TourismCzechtourism nebo Trade Center Praha a.s. a spousty dalších organizací či jednotlivců.

Chcete vidět další ukázky mé práce? Nahlédněte do mých galerií architektury.

Ceník najdete na stránce REALITNÍ FOTO A VIDEO – CENÍK.

UKÁZKOVÉ FOTOGRAFIE REALIZOVANÝCH PRACÍ

CHCETE ZVĚČNIT SVÉ PROSTORY?

Zavolejte na a společně ukážeme vaše místo světu.