OBSAH

PROFESIONÁLNÍ REALITNÍ FOTOGRAFIE A VIDEO PROHLÍDKY

Ať zastupujete hotel, realitní společnost nebo prostě sami sebe, pomůžu vám prezentovat váš interiér a exteriér v tom nejlepším světle. Kvalitně, umělecky a profesionálně. Fotografie architektury které představí vaši nemovitost od A do Z.


KANCELÁŘE

Pochlubte se svým firemním zázemím. Nafotím vaše kancelářské prostory a sídlo společnosti tak, aby snímky skvěle korespondovaly s vaší webovou prezentací a lákaly k návštěvě. Pomůžete tak svým novým potenciálním zaměstnancům v rozhodování proč si vybrat právě vaši společnost.


HOTELY

Vystavte na odiv své luxusní pokoje a apartmány a poskytněte budoucím hostům vizuální představu, která je naláká na pobyt ve vašem zařízení.


BYTY A DOMY

Potřebujete nafotit byty nebo domy za účelem prodeje nebo pronájmu realit? Ukažte svou nemovitost tak, aby si v ní zákazník dovedl představit svůj nový život hned od prvního snímku.

Provedu návštěvníky vaší nemovitostí od vstupní haly až po spíž. Pak už je vše na Vás. Více o focení domů se dozvíte na stránce FOCENÍ DOMEČKŮ A DOMŮ.


MOJE ZKUŠENOSTI S FOTOGRAFOVÁNÍM ARCHITEKTURY

Fotografie architektury jsem realizoval pro společnosti jako Prague City TourismCzechtourism nebo Trade Center Praha a.s. a spousty dalších organizací či jednotlivců.

Chcete vidět další ukázky mé práce? Nahlédněte do mých galerií architektury.

Ceník najdete na stránce REALITNÍ FOTO A VIDEO – CENÍK.


CHCETE ZVĚČNIT SVÉ PROSTORY?

Zavolejte na a společně ukážeme vaše místo světu.KONTAKT