REALITNÍ FOTOGRAFIE A VIDEO

Nechte prezentovat Váš prostor prostřednicím profesionálních realitních videí a fotografií a dosáhněte tak rychlejšího prodeje nebo pronájmu.

Kvalitně, umělecky a profesionálně. Fotografie/video realit které představí Vaši nemovitost od A do Z.

Umím pro Vás nafotit/natočit jak malé prostory, tak i ty velké komerční. Prodejte anebo pronajměte Vaši nemovitost rychleji díky profesionální prezentaci.

Vynaložené náklady na pořízení propagačních materiálů se Vám zaručeně vrátí v podobě relevantních zájemců o vaši nemovitost.

Díky prezentaci profesionálních fotografií/video prohlídky umožníte potenciálním klientům navštívit Váši nemovitost z pohodlí domova, což Vám přivede na prohlídku jen opravdové zájemce.


CENÍK FOTOGRAFIÍ

Nafocení prostor do 70 m²

Cena zahrnuje nafocení 10 fotografií interiéru a exteriéru, profesionální retuš, práva k užití fotografií pro jeden subjekt, doprava po Praze. Rychlé zpracování zakázky ( do 3 pracovních dnů).

Cena již od 2990,- Kč

Nafocení prostor do 120 m²

Cena zahrnuje nafocení 20 fotografií interiéru a exteriéru, profesionální retuš, práva k užití fotografií pro jeden subjekt, doprava po Praze. Rychlé zpracování zakázky ( do 3 pracovních dnů).

Cena již od 3990,- Kč

Nafocení prostor nad 120 m²

Cena zahrnuje nafocení 15 fotografií interiéru a exteriéru, profesionální retuš, práva k užití fotografií pro jeden subjekt, doprava po Praze. Rychlé zpracování zakázky ( do 3 pracovních dnů).

Cena již od 4990,- Kč

Dopravu mimo Prahu účtuji poplatkem 8 Kč/Km.

Pokud se klient rozhodne pro realizaci fotografií a video prohlídky, získává slevu 10 % z ceny zakázky.


CENÍK VIDEO PROHLÍDEK

Video prohlídka prostor do 70m²

Cena zahrnuje práci kameramana, střih videa v délce 45-60 sekund, Royalty Free Music licence, 1 revize, práva k užití. Lze doplnit o profesionální voiceover (2500,- Kč komentář k videu). Základní text do videa dodá klient, úprava textu je v ceně.

Cena již od 5900,- Kč

Video prohlídka prostor do 120m²

Cena zahrnuje práci kameramana, střih videa v délce 60-90 sekund, Royalty Free Music licence, 1 revize, práva k užití. Lze doplnit o profesionální voiceover (2500,- Kč komentář k videu). Základní text do videa dodá klient, úprava textu je v ceně.

Cena již od 6900,- Kč

Video prohlídka prostor nad 120m²

Cena zahrnuje práci kameramana, střih videa v délce 60-90 sekund, Royalty Free Music licence, 1 revize, práva k užití. Lze doplnit o profesionální voiceover (2500,- Kč komentář k videu). Základní text do videa dodá klient, úprava textu je v ceně.

Cena již od 7900,- Kč

VIDEO PROHLÍDKA BYTU 3+1 BŘEHOVÁ

VIDEO PROHLÍDKA BYTU 3+kk LUŽINY

Pokud si nejste jisti cenou anebo službou neváhejte se na mne obrátit. Rád Vám poradím a doporučím to nejlepší pro Vás.