REPREZENTATIVNÍ FIREMNÍ PORTRÉT

POTŘEBUJETE FIREMNÍ, KORPORÁTNÍ A REKLAMNÍ FOTOGRAFIE?

Kvalitní reprezentativní portrét pomůže udělat správný první dojem. Prezentujte sebe a svoji společnost tak, jako prezentujete i svoji práci – v té nejvyšší možné kvalitě.

BLÝSKNĚTE SE NA PRVNÍ DOJEM

Máte k dispozici zajímavé kancelářské prostory? Pak stačí zavolat a dohodnot termín. Dorázím za vámi a než vypijete jedno kafíčko, bude focení za námi. Vše v příjemné atmosféře, bez obav z fotoaparátu. Společně vytvoříme přirozené portrétní fotografie, které vás budou reprezentovat. LinkedIn, Facebook, webové stránky, místa, kde všude najdou tyto snímky uplatnění.

ZAOSTŘETE NA CÍLOVOU SKUPINU

Pokud reprezentativní prostory uváděného stylu nemáte, nevadí? Máme k dispozici prostory, kde právě takové snímky mohou vzniknout. Přijměte tedy pozvání na kávu a jdeme na to. Nemusíte se obávat žádných škrobených póz, vše vychází z vaší přirozenosti, která vychází z vaší pracovní role kterou zastáváte.

ZVOLTE SI PROSTŘEDÍ

Sami se rozhodněte, který styl focení je vám blízký. Společně vám vyfotíme firemní portéty, které vás přiblíží k vašim klientům. Ať už ve fotoateliéru, u vás ve firmě nebo v exteriéru. Vybereme tu nejlepší variantu pro vás a vaši firmu.  Vše společně zvládneme k vaší spokojenosti.

CHYSTÁTE SE NA BUSINESS FOTOCENÍ?

Zavolejte a společně domluvíme veškeré detaily. Cena již od 3 000 Kč.