MODERNÍ BYT 2+1 V JINOČANECH

Hledáte pěkný byt v klidné lokalitě? Pak by Vás mohla tato nabídka zaujmout.

Krásný byt 2+kk o výměře 43 m2 v lokalitě Jinočany. Byt je umístěn v 1. patře novostavby v ulici U Potoka. Celkový počet podlaží v tomto bytovém domě jsou 2 patra. Byt má balkon do vnitrobloku o rozloze 3m2.

V bytě je vše nově zařízené (vestavěné skříně, kuchyň apod). Byt je částečně vybaven. Celková cena pronájmu je 15 000,- Kč bez poplatků.

Pro více informací pište, nebo volejte na: 724 484 992.

Obec Jinočany se rozkládá v těsném sousedství západní hranice Prahy 5. Výborné dopravní spojení s metropolí umožňuje nedaleká rychlostní komunikaci R1 a nájezd na dálnici D5. Na stanici metra Zličín, která je vzdálená jen pouhé 3 km, Vás za pár minut dopraví autobusy MHD. Obdobné spojení je z Jinočan i na stanici metra B Luka. Odtud už se snadno dostanete do centra Prahy.

V obci naleznete kompletní občanskou vybavenost, jako je mateřská a základní škola, zdravotní středisko (zubař, praktický lékař, lékárna), pošta, restaurace, knihovna, fotbalové hřiště atd. K velkým nákupům nebo zábavě můžete využít blízkého komplexu – obchodní a zábavní centrum Zličín, které nabízí jak pestrou škálu zboží a služeb, tak například multikino, množství kaváren a restaurací, fitness atd.

Obec samotná se rozkládá na mírném svahu dole končícím u místních rybníků. Ostatní sportovní vyžití jako je tenis, squash, fitness, sauna, solárium atd. naleznete v dva kilometry vzdálené Rudné, nebo na Zličíně.

V nedalekém okolí naleznete také Český Kras, či hrad Karlštejn. Tyto lokality přímo vybízejí k projížďkám na kole, nebo k rodinným výletům do přírody.