VIDEO PRO FIRMU I JEDNOTLIVCE

Potřebujete představit pracovní postup?

Upozornit na nebezpečí na pracovišti?

Přiblížit Vaši společnost klientům či potencionálním zaměstnancům?

Tak nechte promluvit video od nás.

Pojďme společně usnadnit adaptaci nově příchozích zaměstnanců a urychlit jejich zapojení do pracovních činností.

Natočíme Vám video přímo z Vašeho prostředí na míru. Budete jej mít u Vás v archivu k dispozici, a pak už je jen na Vašem rozhodnutí, zda jej použijete na webu, v náborových kampaních či v prostorách firmy pro prezentaci firmy, jejich produktů anebo jako nástroj bezpečnosti práce.

Připravíme společně scénář, natočíme videa, které zachytí prostory vaší firmy, výrobky, tváře managementu i celý tým při práci. Umíme zařídit modely, kteří zahrají zaměstnance, zákazníky nebo cokoliv co si scénář žádá. Naše video vám usnadní práci a ušetří peníze.

JAK VŠE PROBÍHÁ 

 


PŘÍPRAVA JE ZÁKLAD

ZADÁNÍ (cca 1 měsíc před natáčením)

Nejprve je třeba se potkat a probrat vaše přání a představy. Potřebuje se dozvědět co nejvíce o vaší firmě, strategii i klientech. Jen v tu chvíli můžeme navrhnout nejlepší řešení, které splní vaše očekávání

Přichází ke slovu kreativita a zamyšlení nad tím, jak nejlépe oslovit cílovou skupinu. Výsledkem je plán natáčení na míru vašim potřebám. 

SCÉNÁŘ NATÁČENÍ KALKULACE (cca 1 měsíc před natáčením)

Všechny vaše postřehy a připomínky jsou zapracovány do video scénáře. Až poté, co si vše odsouhlasíme a schválíme přichází ke slovu příprava na realizaci.

SHÁNÍME AKTÉRY (cca 14 dní před natáčením)

Kontaktujeme modelingové agentury, realizujeme casting a vybíráme vhodné modely splňující požadavky na zvolený koncept. Pokud roli herců zastoupí zaměstnanci, tato práce odpadá.

PŘIPRAVUJEME REKVIZITY (cca 14 dní před natáčením)

Pokud je pro natáčení něco třeba, teď je ten správný čas vyrazit na nákupy a do půjčoven pro vhodné oblečení, obuv a doplňky. Jen když je vše promyšlené a připravené do posledního detailu stojí výsledek za to.

HLEDÁME LOKACE (cca 14 dní před natáčením)

Místo, kde bude natáčení uskutečněno, je hodně důležité. Proto je třeba tuto disciplínu neopomenout a věnovat ji řádnou pozornost. Probíhá-li natáčení u vás ve firmě, je třeba se u vás ještě zastavit a promyslet, kde bude natáčení probíhat a uskutečnit potřebné kroky pro řádnou přípravu. Podle konkrétních prostor se zajistí vhodná technika.

 


DEN D

TUNÍME

Aby všichni aktéři vypadaly v den natáčení co nejlépe, přichází ke slovu make-up, hřeben a čas věnovaný zkrášlování. Někdy je práce víc a jindy zas méně. Až potom je možné vstoupit na plac a pustit se do práce.

PRODUKUJEME

Realizace je tu a s ní je třeba zajistit, aby bylo všechno a všichni na správném místě. Hlídáme se scénář natáčení krok po kroku. Jen tak docílíte toho, že se na nic nezapomnělo. Pak už jen zajistit pohodu na place a podpora pro všechny zúčastněné.

NATÁČÍME

Připravit scénu, rozestavět světla, vybrat správnou kompozici. To už jsou úkoly pro kameramana a jeho asistenta. Pak jen dát prostor kreativitě, zkušenosti a okamžiku posunout vše do úspěšného konceptu. Videa jež bude promlouvat k cílové skupině.


CO SE DĚJE PO NATÁČENÍ

VYBÍRÁME SCÉNY

V průběhu natáčení vznikne spousty materiálu, který je třeba zpracovat. Přichází čas, kdy je nutné vybrat ty nejlepší záběry a poskládat je do finální skládačky odpovídající scénáři. Pro výsledných pár minut videa musíte strávit spoustu času u počítače.

POSTPRODUKCE

Ke každému videu patří hudba, někdy i mluvené slovo. Správnou hudbu je třeba vybrat a do jejího tempa zasadit ty správné scény, aby vše do sebe správně zapadlo. Jen v tu chvíli bude skládačka kompletní a připravená k prezentaci.

DODÁNÍ VIDEA

Odesíláme přímo k vám do e-mailu a čekáme na první zpětnou vazbu. Vy jste porota, vy musíte provést to první a poslední posouzení. Došlo k naplnění vašich očekávání? Pokud zní odpověď ano, stal se z naší práce finální produkt, video na míru.