FOTO KURZY

OVLÁDNĚTE SVŮJ FOTOAPARÁT I TECHNIKU FOTOGRAFOVÁNÍ

Chcete proniknout do tajemství digitální fotografie? Kurzy fotografování potěší jak začínající fotografy, tak i ty, kteří se chtějí zdokonalit v práci s digitální zrcadlovkou.

INDIVIDUÁLNÍ FOTO WORKSHOPY

Nevyhovuje vám školení ve skupině s ostatními studenty? Chcete mít lektora sami pro sebe a věnovat se tomu co Vás opravdu zajímá? Vyzkoušejte individuální foto workshop.

Fotokurzy Praha

JAK KURZ PROBÍHÁ?

TEORETICKÁ PŘEVEDENÁ V PRAXI

Představíme si základní termíny a postupy ve fotografii. Pomůžu vám s nastavením vaší zrcadlovky. Žádný automat, jen vy, vaše oko, ruce, estetické cítění a pohotové reakce.

PRAKTICKÁ CVIČENÍ A UKÁZKY TECHNIK

Vše z teorie si ukážeme v praxi. Naučím vás reagovat na změnu fotografované, scény, zvládnete pracovat s intenzitou světla tak, aby snímek nebyl přexponovaný (přesvícený) nebo podexponovaný (tmavý), povíme si jak správně a na co ostřit, probereme možnosti a použití jednotlivých fotografických režimů a samozřejmně nezapomeneme na samotnou kompozici a její pravidla a chyby, kterých je třeba se vyvarovat. 

ZÁVĚREČNÁ KONZULTACE

Prohlédneme si vaše fotografie a společně probereme, na čem je potřeba ještě zapracovat a kde jsou vaše silné i slabé stránky. A pak? Už je vše na vás, zda získané informace převedete do praxe.

CHCETE OVLÁDAT VLASTNÍ SNÍMKY?

Zavolejte na

+420 602 533 168

a objednejte se na konkrétní termín a foto kurz – workshop.

    VYBERTE SI Z NABÍZENÝCH INDIVIDUÁLNÍCH FOTOGRAFICKÝCH KURZŮ

    Preferujete některý z uvedených workshopů absolvovat ve skupině? Napište si o nejbližší plánovaný termín.